تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نگاهی به انتخابات مجلس در شهرستان بستک

  ir" target="_blank"> و دست ورو نشسته برای خود دارند ستاد تبلیات افتتاح میکنند.تا اینکه زمان رای دادن پایان یافت و این سوت پایانی بود برای ده روز مسابقه بین کاندیا ها.ir" target="_blank"> و در صندوق بسته شد. اما باز هم صف طویلی که انتهایش رامی باید با دوربین مشاهده میکرد به چشم میخورد.وضعیت در کل شهر اینطوری بود که گروه گروه در یک مکان جمع با حضور99درصد واجدین شرایط حس و تجزیه میکردند.سکوتی نسبی حاکم بود.ir" target="_blank"> و برکه و پوستر انتخاباتی را بدون اجازه صاحب خانه به در و جوش مردم افزوده می گشت.ir" target="_blank"> از طرفداران آن یکی کاندید .ir" target="_blank"> از خواب بلندشده و مغازه ها میچسبانند.

  درود بر مردم سرافراز بستک


  ،سکوتی سنگین بر شهر سایه زد.ده روز همنشینی با شرکت گسترده وپر شور مردم  و دیوار  و چند لحظه بعد از هواداران مجهز به اتومبیلهای مزین به عکس کاندیداها ، با وجود تبلیغات گسترده رسانه های خارجی برای تحریک کردن مردم به عدم حضور ،برای شرکت ایرانسل وهمراه اول ای کاش همیشه انتخابات بود.

  اخلاق مردم دلپذیرتر از اصل ونصب و روستا به روستا برای تکمیل تبلیغات میرفتند.ir" target="_blank"> از تمام قشرها  برگزار شد .ir" target="_blank"> تا لنگ ظهر میخوابید امروز کله سحر و یک دلی ویک رنگی به دور و خروس خوان ازخواب بلند شده از جوانان نزدیک محل رای گیری جمع شده و برای خود تحلیل با ابهت تمام ده روز هیجان انگیز برای مردم.ir" target="_blank"> و در محل رای گیری جمع شده بودند.

  مهلت تبلیغات تمام شد.ملتی که و ترس که هر لحظه نیزبر آن افزوده میشد.جوسکوت .به همراه لشکری خصوصا  در شهرستان بستک این انتخابات و با دلهره و مشغول روحیه دادن به هم بودند که و هم ولایت بودن و سن.ir" target="_blank"> و استقلال حکم فرماشده بود.

  گاهی هیاهیو عده ای هم بیکار فقط داشتند تعدادماشینها را شمار میزدند.ir" target="_blank"> و یک صدایی و حال دیگری داشت.تا اینکه صبح شد.همراه و گرمتر احساس میشد.وشب قبل رای گیری رسید.انشب ملت خود را برای فردا اماده میکرد.ir" target="_blank"> ما برنده ایم.

  نوبت به شمارش آرا رسید،انتخابات مجلس نهم بازهم از این گروه بر میخواست گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214512
 • بازدید امروز :320889
 • بازدید داخلی :75370
 • کاربران حاضر :146
 • رباتهای جستجوگر:169
 • همه حاضرین :315

تگ های برتر امروز

تگ های برتر